Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

2 posters
YazarMesaj
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU Empty
MesajKonu: RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU   RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 5:38 pm

ABD'li sanatçı Rihanna kendisini döven Chris Brown’dan genç kızlara örnek olmak için ayrıldığını açıkladı

ABD’li R&B müzik sanatçısı Rihanna, eski arkadaşı Chris Brown’dan gördüğü şiddet konusundaki sessizliğini dokuz ay sonra ilk defa bozdu.

ABC televizyonunda yayımlanan “Good Morning America” programına konuşan Rihanna, olaydan sonra sevgilisine geri döndüğünü, ancak kendisini örnek alan genç kızlara iyi bir rol model olabilmek için Brown’dan ayrılma kararı aldığını itiraf etti.

“Ben bu insana âşık olmuştum. Bu tipte bir insana âşık olmuş olmak da son derece utanç verici. Öylesine kayıtsız şartsız âşıktım ki ona geri döndüm” diyen genç yıldız, şiddete uğrayan kadınların ilişkilerini sonlandırmak için yeterli gücü bulana dek ortalama sekiz dokuz kere partnerlerine geri döndüklerini söyledi.

BÜYÜK ZARAR VEREBİLİRDİ
Rihanna, “Benim insanlara öğretmek istediğim şey bu değil. Benim aşk uğruna verdiğim bu bencil kararın, beni örnek alan genç kızlara ne kadar büyük zarar verebileceğini anladığım anda Chris’le olan ilişkimi bitirdim. Chris bana bir daha el kaldırmasaydı bile, o kızlara el kalkmayacağını, öldürülmeyeceklerini kim söyleyebilir?” diye konuştu
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
berfu
Admin
berfu

RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU Empty
MesajKonu: Geri: RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU   RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 5:44 pm

Örnek olcak aklınca salak! Chris de sanki sana çok muhtaçtı da! Mad Zaten büyü yapan sendin Justin'e sulanınca Chris'e yaptığın büyüyü bozdun olay bu! RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU 661733
https://justintimberlake.catsboard.com

RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;
» Megan Fox Ağzını Bozdu
» KRAL 71 GÜN SONRA DEFNEDİLDİ
» Cheryl Cole Boşandıktan Sonra İlk Defa Konuştu!
» Rihanna'ya Laf!!!