Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;

4 posters
YazarMesaj
JT__
Aktif Üye
JT__

Lakap : JT__

Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Empty
MesajKonu: Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;   Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 12:07 pm

Almanya'da yayımlanan pop star yarışmasında ikinci olan gurbetçi Türk kızı Elif, "Kendime Rihanna'yı örnek aldım" dedi
Alman TV kanalı Pro 7'de yayımlanan pop star yarışmasında ikincilik kazanan Elif Demirezer, Sabah Gazetesi'ne konuştu.

"Her şey masallarda olduğu gibi yaşandı. Yarışma bana pek çok noktada katkı sağladı. Şan dersleri almaya başladım. Ses geliştirme eğitimi ve dans etmeyi de öğrendim" diyen Demirezer, yarışmanın kendisine sahne duruşunu öğrettiğini de ifade etti. Öncelikle yarışma nedeniyle aksayan eğitimini tamamlamak istediğini de söyleyen genç yetenek, en kısa sürede bir albüm çalışması yapmak istediğini ifade etti. Demirezer, en çok yarışma sırasında ABD'li şarkıcı Rihanna ile sahne almasına sevindiğini belirtti ve "Kendime onu örnek almaya karar verdim" dedi. Otuz yıldır Almanya'da yaşayan Adanalı Demirezer Ailesi ise kızlarını sonuna kadar desteklediklerini söyledi.
ahhh keşke bn düet yapsaydım yha kızın adıda elifmişş xD
izlemek iç.in linkk [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
berfu
Admin
berfu

Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Empty
MesajKonu: Geri: Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;   Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 3:41 pm

Ayy bir insan niye Rihanna gibi bir salağı örnek alır hiç anlamıyorum Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; 969293 Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; 661733
https://justintimberlake.catsboard.com
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;   Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 5:04 pm

Berfu demiş ki:
Ayy bir insan niye Rihanna gibi bir salağı örnek alır hiç anlamıyorum Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; 969293 Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; 661733
Tik! Tik!
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

MesajKonu: Geri: Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;   Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 10:04 pm

hmm yarışmayı izledim gayet embesilceydi
JT__
Aktif Üye
JT__

Lakap : JT__

MesajKonu: Geri: Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;   Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:52 am

Berfu demiş ki:

bn sni hiç ilgilendirmez yhani bnnm kmi örnek alıcağım gayette güzel bi onun yaşadığı olayları sende yaşaydın emin ol bu kadar iyi olamazdın bundan snra bn bnm örnek aldıklarıma veya sevdiklerime laf söyleme bn sninkilere karışmıyosam sn bnmkilre karımıcaksın
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;   Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 12:42 pm

$€ww@l demiş ki:
hmm yarışmayı izledim gayet embesilceydi
Evet ya! Nakaratı söylerken sürekli ellerini yumruk yapıyolar salak gibi xD Bi de Rho onlara eşlik edince tam olmuş yani. Ben de düzgün bir şeydir diye izledim. Güzel de söyleyemediler Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans; 969293
https://justintimberlake.catsboard.com

Elif Rihanna ile düetini unutamıyor /Rihanna Almanya popstar yarışmasında elif eşlik etmişti . işte o performans;
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte Rihanna'nın Yeni Sevgilisi
» İŞTE RIHANNA'NIN YENİ DÖVMESİ
» İşte Humanoid!
» İşte EMA Adayları
» İşte Yılın Sanatçısı!!