Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Megan Fox Ağzını Bozdu

3 posters
YazarMesaj
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Megan Fox Ağzını Bozdu Empty
MesajKonu: Megan Fox Ağzını Bozdu   Megan Fox Ağzını Bozdu Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 6:15 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Megan Fox, ‘Allure’ dergisine verdiği bir röportajda ‘Passion Play’ adlı yeni film projesindeki cüretkar sahnelerini internete düşürenlere ateş püskürdü.

Güzel yıldız, “Resimleri yayanların kim olduğun bilsem, ellerimle parçalarım. Ben bir oyuncuyum ve rolüme konsantre olmaya çalışıyorum. Böyle saçma olaylar beni çileden çıkarıyor” dedi.

Fox ayrıca röportaj boyunca tam 24 kez "fuck" kelimesini kullanarak bir rekora imza attı. Söyleşide paparazzilerin ilgisinden son derece sıkıldığını ifade eden Megan Fox, insanları sevmediğini de açıkça ifade etti: "Haftalar boyunca tek bir insanla konuşmadan yaşayabilirim. İnsanların yanıma gelip bana hayranlıklarını ifade etmesi hiçbir şey ifade etmiyor."
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Megan Fox Ağzını Bozdu   Megan Fox Ağzını Bozdu Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 6:20 pm

sanki film çıkınca görmiycez.XD
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Megan Fox Ağzını Bozdu   Megan Fox Ağzını Bozdu Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 11:57 am

Ay sanki kendi insan değil! Gerçi değil Megan Fox Ağzını Bozdu 395855 Megan Fox Ağzını Bozdu 87253
https://justintimberlake.catsboard.com

Megan Fox Ağzını Bozdu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RİHANNA 9 AY SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU
» Megan’ın Dönüşü
» Megan Fox Paraya Kıydı
» Megan Fox Kilo Alamadığı İçin Üzülüyor!