Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor!

2 posters
YazarMesaj
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor! Empty
MesajKonu: Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor!   Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor! Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 12:18 pm

Rihanna eski sevgilisi Chris Brown'dan şiddeT gördüğü için ayrılmış ve aşkı beyzbolcu sevgilisi Matt Kemp'te bulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde bir mekandan çıkarken muhabirlerin sorularını yanıtlayan Rihanna, yeni sevgilisi Matt Kemp'in de eski sevgilisi Chris Brown gibi şiddetçi ve tacizci olduğu iddialarına ateş püskürdü.

Seksi şarkıcı 'Matt'le Chris'in karşılaştırılması bile çok saçma. Matt beni bir kere bile incitmedi. Çok güzel bir birlikteliğimiz var ve bunu kıskandıkları için bizi yıpratmaya çalışıyorlar. İlişkimimz çok iyi gidiyor. Matt beni yatakta da mutlu ediyor' dedi.

Özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Rihanna, yeni albümü başarıya ulaştıktan sonra evlenip çocuk sahibi olmayı düşündüğünü söyledi.

tek yorumum ohaa
berfu
Admin
berfu

Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor! Empty
MesajKonu: Geri: Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor!   Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor! Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 3:42 pm

GERİZEKALI RHO! Chris'e de şiddetçi ve tacizci demişler Mad Sizsiniz tacizci! Mad Pis hayvanlar Mad
Ayrıca Rihanna'ya mal sevgilisiyle beraber mutluluklar diliyorum Mad Öküz öküz yaşasınlar Mad
https://justintimberlake.catsboard.com

Sevgilim beni yatakta çok mutlu ediyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Michael Jackson için İntiharlar Devam Ediyor!
» Heidi Montag Ve Spencer Tekrardan Mutlu
» The Daily Mail: 10 Estetik Mutlu Etmeye Yetmedi
» ROBERT KİMİ TAKLİT EDİYOR
» Ünlü isimler Twitter’ı terk mi ediyor?