Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Timbaland ve Katy Perry Bir Arada

2 posters
YazarMesaj
JT__
Aktif Üye
JT__

Lakap : JT__

Timbaland ve Katy Perry Bir Arada Empty
MesajKonu: Timbaland ve Katy Perry Bir Arada   Timbaland ve Katy Perry Bir Arada Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 11:13 am

Timbaland, yeni albümünde bulunan "If We Ever Meet Again" şarkısı için Katy Perry ile birlikte kamera karşısına geçti.

Yönetmenliğini daha önce Timbaland'in "Morning After Dark" ve "Say Something" videolarını da yöneten Paul "Coy" Allen'ın üstlendiği klip, çok yakında televizyon kanallarına boy göstermeye başlayacak.

Timbaland'in "Shock Value 2" albümünde yer alan şarkının video klibi için "Çok derin ve anlamlı olmasını istedim" diyor Timbaland.
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Timbaland ve Katy Perry Bir Arada   Timbaland ve Katy Perry Bir Arada Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 12:39 pm

Katy Perry'i sevmem ama işin içinde Timbaland olduğu için güzel olacaktır Timbaland ve Katy Perry Bir Arada 199432 Şarkıyı dinlemedim ama eminim o da güzeldir Timbaland ve Katy Perry Bir Arada 395855 Paylaşım için çok sağol.
https://justintimberlake.catsboard.com
JT__
Aktif Üye
JT__

MesajKonu: Geri: Timbaland ve Katy Perry Bir Arada   Timbaland ve Katy Perry Bir Arada Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 4:46 pm

bn seviyorum katy çok tatlı kız yha bu şarkı mükemmeldir eminim =) bişey değil cnm =)
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Timbaland ve Katy Perry Bir Arada   Timbaland ve Katy Perry Bir Arada Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 5:49 pm

Ben bir kısmını dinledim şarkının. Morning After Dark kadar güzel olmasa da güzel =)
https://justintimberlake.catsboard.com
JT__
Aktif Üye
JT__

MesajKonu: Bu Kez Uslu Kız Olacak   Timbaland ve Katy Perry Bir Arada Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 11:50 am

Rihanna'yı sahnede kot pantalon ve yün kazakla görürseniz şaşırmayın!

Yılbaşında Birleşik Arap Emirlikleri'nde konser vermeye hazırlanan Rihanna, Abu Dhabi'deki "Emirates Palace Hotel"de gerçekleşecek performansı için 500,000 dolar alacak. Bu büyük gece için şimdiye kadarki en kışkırtıcı ve en alışılmadık performansını sergilemek isteyen Rihanna, planlarını son anda değiştirmek zorunda kaldı. Birleşik Arap Emirlikleri'nden Rihanna'nın bu performansı için giyimini gözden geçirmesi gerektiğine dair uyarılar geldi.

Seksi ve hareketli sahne performansıyla göz dolduran Rihanna, bu kez muhafazakar hayranlarını kırmamak için kapalı giyinmeye ve sahne şovunu gözden geçirmeye razı oldu.

Abu Dhabi'den gelen tepkiler, böyle bir uyarının olmadığı yönünde olsa da Rihanna'nın normaldekinin altında bir performans sergilemek zorunda kalacağı kesin.
(L)

Timbaland ve Katy Perry Bir Arada
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katy Perry Bu Aralar Çok Popüler...
» Katy Perry kocasını savundu..
» Katy Perry'ye kötü şaka
» Katy Perry’den evlilik öncesi seksi poz
» Katy Perry düğünüyle ilgili detayları anlattı!