Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!

5 posters
YazarMesaj
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! Empty
MesajKonu: Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!   Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 9:34 pm

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (The Twilight Saga: New Moon) ilk üç günle haftasonu “box office”ni silip süpürdü. İlk üç günde Amerika’da elde ettiği 140.7 milyon dolarlık hasılatıyla haftasonu sıralamasında birinciliğe oturdu. Filmin yapımcı şirketinden yapılan açıklamaya göre Yeni Ay tüm dünyada 258.8 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde ettiğini ve bunun 118.1 milyon dolarlık bölümünün Avrupa’dan elde edildiği açıklandı.
Just_iNn
Gelişmiş Üye
Just_iNn

MesajKonu: Geri: Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!   Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 3:23 pm

eh bi zahmet ööle olsun =))
http://twitter.com/Just_iNn
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

MesajKonu: Geri: Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!   Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 5:25 pm

güzeldi ama bi yerde türk filmi izliyomuş gibi oldum edward ve bella elele tutuşup ormanda koştururken Very Happy
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!   Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 12:09 pm

Yeni Ay'ı izlemedim ama bir önceki filmleri çok sıkıcıydı Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! 661733 Paylaşım için sağol.
https://justintimberlake.catsboard.com
Just_iNn
Gelişmiş Üye
Just_iNn

MesajKonu: Geri: Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!   Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:21 pm

$€ww@l demiş ki:
güzeldi ama bi yerde türk filmi izliyomuş gibi oldum edward ve bella elele tutuşup ormanda koştururken Very Happy
ahahahahahah lol! lol! Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! 87253 evet yaa Aro Alice in elini tutarak geleceği görüyodu Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! 87253 sinemadaki herkes koptu zaten orda lol!
http://twitter.com/Just_iNn
ZeLiŞ
Aktif Üye
ZeLiŞ

MesajKonu: Geri: Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!   Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.! Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 5:18 pm

$€ww@l demiş ki:

katılıyorum xD.

Yeniay Dünyanın en Çok izlenen fiLmi.!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye'nin İlk Zombi Filmi!
» Hangi Justin Filmi?
» Now Filmi Reklam Fotoğrafı
» 2011 Yılının En Merakla Beklenen 20 Filmi