Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Britney & Justin [Rich And Famous]

2 posters
YazarMesaj
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

Britney & Justin [Rich And Famous] Empty
MesajKonu: Britney & Justin [Rich And Famous]   Britney & Justin [Rich And Famous] Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 7:43 pm

Andi Peters : Seni görmek harika, ve bu doğru mu - bugün "bu doğru mu" ile başlayan birçok soru soracağım.
Britney : Oh Tanrım!

Andi Peters : Michael Jackson ile düet yapıcağını duydum ve seneye çıkıcakmış.
Britney : O gerçekten bir düet değil. - Bunu söylememem gerekirdi. - ama bu bölümünü söyleyebilirim ki o benimle bunu yapmayı istedi ve telefonda konuştuk.

Andi Peters : Bu kendi telefonunun çaldığı anlamına mı geliyor ?
Britney : Evet çaldı. Evet çaldı! Ben "Merhaba" dedim. O, "Merhaba Britney Spears'le görüşebilir miyim ?" dedi. Ben, "Bu o." dedim. O, "Merhaba, buda Michael" dedi. "Michael Kim ?" "Michael Jackson!!!". Ben "Bu kim?" "Bu kim" dedim. Ben tam bir sersemim! Ama oydu.

Andi Peters : Hadi bana tüm telefon konuşmanızı söyle.
Britney : Sana bunu söyleyemem! Ama o bana "elma kafa" adını verdi. Niçin bana "elma kafa" adını verdiğini bilmiyorum.

Andi Peters : Geçenlerde Justin Timberlake ile düet yaptın. İkinizin arasındaki ilişki ne ?
Britney : O benim erkek arkadaşım.

Andi Peters : Ne kadar zamandır devam ediyor ?
Britney : Aman Tanrım! 21 aydır. 2 yıl gibi...

Andi Peters : O zaman ona aşık olduğunu düşünüyor musun ?
Britney : Evet. Aşığım. (Britney çok utandığını söylüyor.)

Andi Peters : Çıkma teklifi o mu etti, sen mi ettin ?
Britney : Oh bilmiyorum. Kesinlikle o sormuştur. Baby One More Time çıkmadan önce radyodaydık, gerçekten gerçekten iyi idare ediyorlardı. Ve Justin sahneden indi, kapıyı çaldı ve "Britney'i görebilir miyim?" dedi. Ve Felicia onun kim olduğunu bilmiyordu ve "Hayır, sen kimsin?" dedi. Ben, "Bu Justin Timberlake, içeri girmesine izin ver." dedim. Gerçekten berbattı! Saçlarım iki yandan örülüydü ve bir sersem gibi bakıyordum, bir zihinsel özürlü gibi, zihinsel özürlü! O zaman Justin içeri girdi ve muhtemelen bu kadarını söylememeliyim, cool olmaya çalışıyordum.

Andi Peters : Gerçekten sahip olduğun ilişkini, benimle ve diğer insanlarla paylaşmak zorunda olmak zor mu ?
Britney : Burada özel kalması gereken durumlar var. Bahsettiğim, herkes bizim çıktığımızı biliyor. Bilirsin sadece dünyaya birbirimizi sevdiğimizi ve önemli olanın bu olduğunu haykırmak istiyorum. (Britney'in bir sesle sözü kesiliyor. Justin'in geldiği haberini alıyor.)

Andi Peters : Gerçekten heyecanlandın!! Kapıya doğru baktın ve "O mu geliyor, o mu geliyor ?" dedin!! (Justin'den bahsediyor.) O zaman Pinky & Stinky'den ne haber ? Sana bunları göstermek zorundayım... (Magazinleri arıyor.)
Britney : Bunun nasıl meydana geldiğini hatırlamıyorum, biz ne düşünüyorduk acaba ?

Andi Peters : Gerçekten ne düşünüyordun ? (Bir haber okuyor) " Britney Spears ve Justin Timberlake halkın arasına birbirleri için söyledikleri lakaplarıyla gizli basketbol oyununda çıktılar. Britney'in arkasında Pinky, Justin'in arkasında Stinky yazıyordu. Çift halkın önüne bu adlarla çıkıp Justin'in kız arkadaşına duyduğu derin aşkı açıklama kararı aldı." Stinky ve Pinky nasıl meydana geldi ?
Britney : İkimizdede bu yüzük var. (serçe parmağındaki yüzüğü gösteriyor. Serçe ingilizcede pinky demek) Onun beni Pinky diye çağırmasının sebebi bu, çünkü bu yüzüklerden birine ikimizde sahibiz. Ve birgün ben onu Stinky diye çağırmıştım, bu yüzden Pinky & Stinky demeye başladık.

Andi Peters : Tüm yaygaraya sebep olan bu yüzükler mi ?
Britney : Sanırım, bunu yüzük parmağıma takmıyorum. Sadece serçe parmağıma takıyorum.

Andi Peters : Cartier (bir marka) yüzüklerinden biri mi ?
Britney : (Başını sallayarak onaylıyor.)

Andi Peters : Açıkça görülüyor ki oyuna neden olucak şeyler yapmıyorsun. Seni, "Şey, belki yüzüğü takmayı deneyerek, basının nişanlandıklarını düşündürmeye çalışıyorlardır." gibi düşünmüştüm.
Britney : Hayır! Hayır! Gerçekten bu yüzükleri bir yıl önce taktık.

Andi Peters : Şimdiye kadar hiç insanlarla oyun oynadın mı yada "sadece bunu yapalım ve medyada neler olduğunu görelim" gibi birşey yaptın mı ?
Britney : Hayır! Hayır! Bunu asla yapmadım, yapmamız gerekir. Şimdi bana bir fikir verdin.

Andi Peters ardından Justin Timberlake ile Britney'i bir araya getiriyor.

Andi Peters : Britney hakkında çok iyi şeyler söyledi.
Justin Timberlake : Gerçekten mi ? Tümü yalan.

Andi Peters : Şimdi düşünebilirsin, sadece dikkatlice düşün. Ona çıkma teklifi ettiğin zamanı ? Britney bana bir hikaye anlattı ama doğru olduğundan oda emin değil.
Justin Timberlake : İlk soruşumu hatırlamıyorum ama gerçektende çıkma teklifi eden bendim.

Andi Peters : Tamam o zaman, restorana gitmenizi anlat ? İlk yediği yemek hangi çeşitti ? Justin benden nefret ediyor, o benden nefret ediyor şimdi, o benden nefret ediyor.
Justin Timberlake : İlk yediğini hatırlamıyorum, sadece Britney'i (onu) hatırlıyorum.

Andi Peters : Ohhh, tarzını seviyorum.
Justin Timberlake : Evet bebek, ondan birşeyler kap.

Andi Peters : Gerçekten mutlu musun ? Britney öyleydi, gerçekten çok hoş şeyler söyledi hakkında.
Justin Timberlake : Hepsi yalan!

Andi Peters : Hayır! Ve sen Stinky'sin.
Justin Timberlake : Evet!

Andi Peters : Stinky'nin ne anlama geldiğini biliyor musun ? (Andi burnunu tutuyor)
Justin Timberlake : Bu komik değil adamım.

Andi Peters : O komikti adamım.
Justin Timberlake : Komik değildi.

Andi Peters : Senin kızının önünde seni yüklenmemi ister misin ? Hadi seninle burada savaşacağım. (Gülüyorlar)
Justin Timberlake : Hayır. Hayır Bay Peters. Üzgünüm.

Andi Peters : (Ropörtajı bitiriyor) O zaman, fantastik bir gece geçirin, seni görmek harikaydı.
Justin Timberlake : Teşekkür ederim.

Britney ve Justin arabaya binip gidiyorlar.
berfu
Admin
berfu

Britney & Justin [Rich And Famous] Empty
MesajKonu: Geri: Britney & Justin [Rich And Famous]   Britney & Justin [Rich And Famous] Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 10:07 pm

Bunu haberler bölümüne taşıyorum.
https://justintimberlake.catsboard.com

Britney & Justin [Rich And Famous]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JUSTIN BIEBER, JUSTIN TIMBERLAKE’İ ÖRNEK ALIYOR
» Justin,Britney ile buluşuyor!
» Britney&Justin Düeti?
» Britney ve Justin karşılaştı!
» britney'e şarkı