Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!

3 posters
YazarMesaj
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Empty
MesajKonu: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:08 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kristen Stewart oyuncu olması nedeniyle kendisiyle okulda hep alay edildiğini açıkladı.

Oyunculuk kariyerine 9 yaşında 'The Thirteenth Year' adlı filmle başlayan Kristen, özellikle "The Safety of Objects" filminde erkeksi bir kız çocuğunu canlandırınca uzun süre alaya maruz kalmış.

"Özellikle "The Safety of Objects" filminden beni hatırlıyanlar durmadan 'O erkeksi kız nasıl da güzel olmuş!' diyerek bana takılıyorlardı ve benden çoğu zaman uzak duruyorlardı!"

Şimdi 20 yaşında olan ünlü yıldız bu tutuma dayanamayarak okuldan soğumuş ve 13 yaşında okul hayatını sona erdirmiş. Kristen bir çok derse katılamadığı için çoğundan kalıyormuş.

Kristen, "Yaşıtlarıma uyum sağlıyamıyordum. Çok acımasızdılar ve bana hiç şans vermediler. Okulu bıraktıktan sonra hayatın ne kadar küçük bir parçası olduğunu gördüm. Aslında beş yaşımdan bu yana kendimi hep olgun hissettim. Her zaman bir çok sorumluluğum oldu." dedi.
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:08 pm

şimdi de biz alay ediyoruz ama Very Happy
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:19 pm

yazık ama Smile
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 12:23 pm

bahaneside hazır mış ama okulu bıraktı bizimde bahanelerimiz var sbs gibi ama bırakmıyoruz Smile
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!   Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi! Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:29 am

Sevmiyorum bu kızı ama cidden yazık. Öyle terbiyesizlere bir çakıcaksın uçacaklar Very Happy
https://justintimberlake.catsboard.com

Kristen Stewart: Okulda Benimle Alay Ederlerdi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Timberlake newest customer of Louis Stewart
» Kristen Bell "Whales"in Kadrosunda
» Robert ile Kristen Kazayı nasıl atlattı?
» Robert Pattinson: Kristen'i Öpmek Beni Heyecanlandırıyor!
» Güçler Birleşiyor: Kristen, Robert ve Taylor