Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin'den Alıntılar.2

3 posters
YazarMesaj
QGuzZz
Üye
QGuzZz

Justin'den Alıntılar.2 Empty
MesajKonu: Justin'den Alıntılar.2   Justin'den Alıntılar.2 Icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 8:21 pm

Kırık bir kalbe sahip olmanın ne demek olduğunu biliyorum.

- Basın benim ve Britney'in üzerine gelmeye başladığı zaman içim içimi yemişti.

- Bence şuan herşey iyi. Ama hala ben bu kızı (Britney'i) seviyorum.

- 3 kez kalbim kırıldı. İlkinde 15 yaşındaydım, beni aldattı ve ondan ayrıldım. Yeteri kadar iyi bir neden miydi ? "Oops, üzgünüm, sonra görüşürüz." dedim. İkincisinde 1.5 yıl sonra kalbim kırıldı. Ve 3.sünde... 3.5 yıldır Britney ile çıkıyordum. İlk kız ve ikinci kızla aynı şeyi yaparak kalbimi kırdı. Tüm ilişkilerim bu yolda ilerledi. Hepsinde... Onun güzel bir kalbi var ama eğer birine karşı güvenimi kaybedersem onunla devam edemem. Hala umudum var. 3 yara aldım ama hala umuda sahibim.

Justin J-14'e kaderini açıklıyor... (2001)

"Benim için küçüklük yıllarıma bakmak komik, çünkü daha yeni 21.yaşıma girdim. Şimdiye kadar benden sahip olamadıklarım hakkında yakınmalarımı duymamışsındır, çünkü ben manevi şeylere önem veren bir insan olarak büyüdüm ve her zaman kalbimde insanların birşeyler yapmak için doğduğuna inandım. Kaderin senin hayatta gitmek istediğin yönü yarı yarıya belirliyor. Diğer yarın ise, birşeyleri elde etmek için ortaya çıkıyor.

Hayatımın tamamını bu müziği yapmak için harcadım. Bunun bir nedeni olduğunu düşünmüyorum. İnsanlar her zaman yapmak istedikleri şeyler için fedakarlık yaparlar. Eğer bir avukat olmak istersen, fedakarlık yapman gerekir çünkü okula iki kez gitmek zorunda kalırsın. Bu fedakarlıklar senin birşeyleri kaçırmanı sağlamıyor.

Şimdi arabamda oturup geçmişe baktığımda, eğer müziğimle bir insana dokunabiliyorsam ve hayatını birazda olsa değiştirebiliyorsam, zor zamanlarını atlatmasına yardım edebiliyorsam, benim için önemli olan budur. Bunu yapabilmek benim için Grammy yada diğer tüm güzel şeyleri kazanmaktan daha önemli birşey."
- ( Britney için yazdığı Gone'dan bahsederken...) Şarkıyı Britney'in kuaföre gideceğini ve birkaç saat sonra döneceğini söylediği bir gün yazdım. Kuaföre gittiğinde manikür ve pedikür yaptırmaya karar vermiş ve beş saat dönmedi. Şarkı fikri buradan geldi. ' Bu şekilde birini özlemenin hüznünün nasıl olduğunu merak ediyordum' düşüncesi yani.

- Gone'daki "Belki bir değişikliğe ihtiyacın olduğunu görmek için çok kördüm." cümlesini hala destekliyorum. Gerçekten aşkı yaşamak için tüm tahrip ve yıkıma hazır olmak gerekiyor sanırım. Ben hayalperestim, romantiğim. Sanırım şarkılar bu şekilde oluşuyor.

ben bile bu kadar romantik değilim.eğer justin benim yerimde olsa her tenefüüsten sonra ders boyunca şarkı yazardı :d..sanırım o benden bi raz daha romantik çünkü benim zaman aşımım 1-2 gün :d..ya da sıkıcı dersler de düşündüklerimi kağıda dökmem

Madison Square Garden konserinde piyanonun başındayken :

"Bundan 10 yıl önce Tennessee Memphis'te bir çocuktum. Oradan çıkma hayalim bile yoktu. Ama bakın hayat beni nereye getirdi. Bugün New York'ta sizlerin karşısındayım. Bu 10 yıl bende en çok neyi geliştirtirdi biliyor musunuz ? Minnet duygusunu. Yani sizlere, beni dinleyenlere, beni buraya getirenlere minnet duygusunu."

" Onu içimde iyileştiremeyebilirim. Gerçekten hala bu kıza aşığım. " - Britney hakkında.

" Bu grupla yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim. Bence insanlar sevdikleri şeyleri yapıyorken, uğrunda fedakarlık yaparlar. " - Nsync hakkında.

" Sahnedeyken, utanıyorum. Eğer bana bakarsan, çok fazla şey söyleyemem. Söylediklerini ciddiye almadığımı düşünme. Sadece çok fazla konuşan biri değilim."

" Güzellik önemli, ama aradığım şey değil. Daha çok kişiliği ön planda olmalı. Komik, alçak gönüllü ve hassas kızlardan hoşlanıyorum. "

" Mükemmelciyim. Bunu engelleyemiyorum, eğer düştüğümü görürsem gerçekten çok üzülürüm."

" Kişisel düşüncem : Müziği sevin, müzik dünyasından nefret edin. Çünkü orada doğrudan yüzüne yalan söyleyen birçok oyuncu var. "
-eminim michael jackson hakkımızda yapılan benzetmelere gülüyordur onun yerinde olsam bunu ciddiye alırdım

-ben öptüğüm insanı dudaklarımla değil ruhumla öpüyorum.

-beyinlerimizin yüzde onunu kullana biliyor olmamaız ne
üzücü.bence bazı insanlar beyinlerinin diğer taraflarınada
dokunmalılar.

-bunca yıllık şöhretten sonra hala alışamadığım tek şey aynı anda birden fazla yerde olamamın beklenmesi.

-bana inanaın oturma odasında ayakalrını uzatıp oturmuş,televizyon izleyen herhangi bir insandan hiç bir farkım yok

-eğer bu işi yapmıyor olsaydım ne yapardı bilmiyorum.genç bir adam olarak epey belanın içine düşerdim gibi geliyor.

-öyle zaman oluyorki hayatımın sadece benim hayatım olmasını istiyorum...üzerinde başkalarının istediği gibi at oynatıp spekülasyonlar yapabileceği bir alan değil.

-dışarıda benim dünya çapında bir golfçü olmamı bekleyene hayaranlarım var. bu çok saçma ve delice .
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Justin'den Alıntılar.2   Justin'den Alıntılar.2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 9:19 pm

QGuzZz demiş ki:
" Sahnedeyken, utanıyorum. Eğer bana bakarsan, çok fazla şey söyleyemem. Söylediklerini ciddiye almadığımı düşünme. Sadece çok fazla konuşan biri değilim."
Justin'den Alıntılar.2 80693
https://justintimberlake.catsboard.com
BlackLoVeAngel
Üye
BlackLoVeAngel

MesajKonu: Geri: Justin'den Alıntılar.2   Justin'den Alıntılar.2 Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 6:47 pm

Bebeim bnm ya konuşması bile çoook tatlıı :DD umarm bi gün de karşımızda canlı olark knuşursn Very Happy

Justin'den Alıntılar.2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin'den Alıntılar 2
» Justin'den Alıntılar...