Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mod Olmak İsteyenler!

+3
JT__
miss_timberlake
berfu
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
berfu
Admin
berfu

Mod Olmak İsteyenler! Empty
MesajKonu: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 7:10 pm

Moderatör olmak isteyenler
-Siteye 5 üye bulmalıdır.
-Bu beş üye en az üye oldukları ilk beş gün aktif olmak zorundadır. Bol paylaşım ve yorum yapmalıdırlar.
-Mod olmak isteyen kişi de aktif olmalı ve paylaşımcı olmalıdır. Mod adayı için ilk 5 gün geçerli değildir. Yani her zaman bol paylaşım yapmalı, site için çaba harcamalıdır.
-Mod adayının bulduğu 5 üye ''Üye Tanışma'' bölümünde kendini tanıtırken o üyeyi mod adayının siteye davet ettiğini anlamamız için kendini siteye o kişinin davet ettiğini belirtmelidir.

Eğer moderatör olmak isteyen kişi bunları yerine getirebilirse mod olacaktır. Şimdilik tek bir mod almayı düşündüğüm için bunları ilk yerine getiren moderatör olabilecek.

Mod Olmak İsteyenlere Başarılar Wink

Edit: Bundan sonra bulduğunuz 5 üye ilk 5 gün değil, sürekli girmeliler. Özel durumlar dışında (Sınav,tatil vb.) ... Yaklaşık 3 günde bir girmeliler.

En son Berfu tarafından Cuma Nis. 02, 2010 5:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://justintimberlake.catsboard.com
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 6:32 pm

ben i al benii!! lol!
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 6:59 pm

miss_timberlake demiş ki:
ben i al benii!! lol!
Deneme mod oldun, hayırlı olsun Smile! Şartları yerine getiremezsen mod olamazsın.
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 10:01 pm

Berfu demiş ki:
ben i al benii!! lol!
Deneme mod oldun, hayırlı olsun Smile! Şartları yerine getiremezsen mod olamazsın
.
ben şimsi sarı maddayi anlamadım ztn bi çok üye bulmuum mtvden yeniden üye mi bülmam gerkeiyo Very Happy
JT__
Aktif Üye
JT__

Lakap : JT__

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 1:08 pm

bnide alırmsın ?
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 3:29 pm

Berfu demiş ki:
ben i al benii!! lol!
Deneme mod oldun, hayırlı olsun Smile! Şartları yerine getiremezsen mod olamazsın
.
ben şimsi sarı maddayi anlamadım ztn bi çok üye bulmuum mtvden yeniden üye mi bülmam gerkeiyo Very Happy
Hayır daha gerek yok. Fakat aktif olmaları gerek. Eğer onların aktif olmasını sağlarsan olur. En az 5 kişi sitede bol paylaşım yapacak ve bol yorum yazacak. Sen de öyle.

En son Berfu tarafından Çarş. Kas. 25, 2009 3:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 3:29 pm

JT__ demiş ki:
bnide alırmsın ?
Tamam. Deneme modsun Wink
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 6:42 pm

Arkadaşlar kuralı biraz değiştirdim. Artık bulduğunuz 5 üye ilk 5 gün değil sürekli siteye girmeli! Saatlerce girmek zorunda değiller ama yaklaşık üç günde bir girmek zorundalar. Bazen giremeyebilirler sınav olabilir, tatile gidebilirler. Böyle durumlarda girmemelerine bir şey demem. Ama bilgisayarı açtıkları zaman mutlaka siteye de uğrayıp bir iki yorum yazmalılar!
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 7:21 pm

walla ben 2 buldum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 7:24 pm

2-3 tane daha bulman ayrıca o üyelerin aktif ve paylaşımcı üyeler olması lazım Mod Olmak İsteyenler! 199432
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 8:49 pm

iyi şanslar sevval Very Happy
berfu hemen öyle almaz söyliyim Mod Olmak İsteyenler! 87253 Mod Olmak İsteyenler! 87253
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 11:42 am

Çok zorlu bi adminim Mod Olmak İsteyenler! 199432 Mod Olmak İsteyenler! 279721
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 5:01 pm

Aslında şu sıralar pek birilerini mod yapma gibi bi düşüncem yok. Çünkü üye sayısı çok az Mod Olmak İsteyenler! 395855 Zaten üye sayısı artınca modlukla ilgili daha ayrıntılı bi konu açmak istiyorum ve rütbelerin görevlerinde de biraz değişiklik yapmayı planlıyorum Mod Olmak İsteyenler! 395855
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 5:19 pm

evt üye sayımız çok az en azında bi 90 a ulaşmalıyız mayıs ayına kadar ondan sonra olur yenilikler Mod Olmak İsteyenler! 199432
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 5:48 pm

Artık üye sayımızın artması lazım yoksa sitede hiçbi etkinlik falan yapamıcaz Mod Olmak İsteyenler! 395855
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 6:39 pm

daha yeni bir sürü pm attım valla çok uğraştım Very Happy! üye gelir umarım Mod Olmak İsteyenler! 395855
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 7:40 pm

ben biraz daha üye buliyim aklımda bazı kişiler var ama hmm.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 7:56 pm

teşekkür ederiz cnm site için çok iyi olur=)
JT..
Yeni Üye
JT..

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:31 pm

Forumu daha yeni fark ettim Smile tam bir justin fanıyımdır. Modlük olayına gelirsek. Olmak çok isterim. Şu anda pek aktif olamam ama sınavlarım bittiğinde siteye paylaşımlar yapıcağım. Smile
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:23 pm

Şimdilik kimsenin girmeye pek vakti olmadığı için (bu kişiler arasında ben de varım) birilerini mod veya başka bir şey yapmak gibi özel bir planım yok. Farkındaysanız uzun zamandır okulun temposu yüzünden ayın üyesini de seçemiyorum. Okulun temposu hafifleyip herkes tekrar girmeye başladığında modluk konusunda biraz düşünücem.
Yalnız mod olman için bazı kriterlere de uyman gerekli. Öncelikle güzel paylaşım ve yorumlarla mesaj sayını biraz arttırmalısın. Paylaşımlarının bize gerçekten yararı olursa ve mesaj sayın biraz daha fazla olursa o zaman mod olabilirsin. Ama o zaman da kesin olursun diyemem. Forumda çok çalışan birçok üyemiz var. =)
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 3:31 pm

Elif uzun süredir girmiyo. Bu yüzden bir mod almaya karar verdim.
Açıkça söylemek gerekirse şu an aklımda forumla sık sık ilgilenen iki üye var. Yine de olmak isteyenler yazabilirler.
Ama sadece istediklerini yazmakla kalmayıp foruma katkı da sağlamaları gerekli. Forumun reklamını yapma, foruma üye bulma, forumla ilgilenme gibi konularda yeterli görmediğim birini mod yapmam. O yüzden mod olmak isteyenler çaba göstermeliler.
Elif'i her ne kadar uzun zamandır foruma girmese de forum için çok uğraştığından dolayı şimdilik moderatörlerden çıkarmayı düşünmüyorum. Fakat yeni bir moderatör almak konusunda kararlıyım. Elif'i çıkarıp çıkarmama konusunda da düşünücem Mod Olmak İsteyenler! 395855
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 2:00 pm

kaç ay geçti mutlaka girerdi acaba birşey mi oldu ki merak ettim Mod Olmak İsteyenler! 395855
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 3:37 pm

Belki derslerden giremiyodur. Ya da annesi veya babası yasaklamıştır Mod Olmak İsteyenler! 395855
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 7:25 pm

Elif siteyle ilgileniyordu baya artık girmemesi kötü oldu.
Berfu yeni modumuzla bizi çok geç tanıştırma lütfen Very Happy
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

MesajKonu: Geri: Mod Olmak İsteyenler!   Mod Olmak İsteyenler! Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 8:30 pm

bence 2 nizden biri olcaksınız Very Happy

Mod Olmak İsteyenler!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» : Öğretmen Olmak İsterdim!
» Çocuk sahibi olmak istemiyor
» ''Justin Timberlake Olmak İsterdim''
» Justin Bieber Genç Baba Olmak İstiyor!