Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ona Aşık Olurum

2 posters
YazarMesaj
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

Ona Aşık Olurum Empty
MesajKonu: Ona Aşık Olurum   Ona Aşık Olurum Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 10:32 am

Ona Aşık Olurum Amanda-seyfried-300
Aktörler film sözleşmesi yaparlarken, pek çok istekte bulunurlar ve koşul sunarlar. Ama JT'ye Amanda Seyfried ile birlikte çalışması teklifi geldiğinde yalnızca romantik bir şartı oldu.
Justin San Diego Comic-Con'daki basın toplantısında esprili bir şekilde "Benim sözleşmemde özel bir madde var, eğer filmde rol arkadaşım Amanda gibi güzel biriyse ben ona aşık olurum."

Ayrıca filmde Olivia Wilde'in Justin'nin karakterinin annesini oynamasıyla ilgili olarak JT "Olivia benden iki ya da üç yaş küçük ama filmde benim annemi oynuyor bu kesinlikle bir zihin gezisiydi." dedi. (Filmde 25 yaşından sonra yaşlanma duruyor Olivia'nın Justin annesini oynayabilmesi bu yüzden yani Very Happy)
berfu
Admin
berfu

Ona Aşık Olurum Empty
MesajKonu: Geri: Ona Aşık Olurum   Ona Aşık Olurum Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 4:48 pm

Ben de nasıl annesini oynuyor diye merak etmiştim Laughing Haber için sağol Very Happy
https://justintimberlake.catsboard.com
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

Ona Aşık Olurum Empty
MesajKonu: Geri: Ona Aşık Olurum   Ona Aşık Olurum Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 5:48 pm

İlk okuduğumda ben de afalladım biraz Very Happy
Önemli değil Smile

Ona Aşık Olurum
1 sayfadaki 1 sayfası