Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!

+2
mrs timberlake
$€ww@l
6 posters
YazarMesaj
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Empty
MesajKonu: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 3:40 pm

Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Alg_justin-timberlake_jessica-biel

People dergisine konuşan çifte yakın bir kaynak, Justin Timberlake ve Jessica Biel’ın dostça kendi yollarına gitme kararı aldıkları bilgisini verdi.

Bunun üzerine ayrılığı doğrulayan basın sözcüleri çiftin ayrılık sonrası da dost kalacaklarını ve her zaman birbirlerini sevip saygı duymaya devam edeceklerini söylediler.

2007 yılında Justin’in Cameron Diaz ile ayrılmasından sonra başlayan Jessica Biel ilişkisi yıllar içinde sonradan asılsız çıkan birçok ayrılık haberi ile gündeme gelmişti.

Duyumlara göre geçtiğimiz ay gerçekleşen Vanity Fair Oscar partisine katılan çift partiye birlikte katılmakta oldukça zorlanmış. Justin’in ayrılığı isteyen taraf olduğu söylenirken, Jessica’nın bu durum nedeniyle adeta yıkıldığı da konuşulanlar arasında .
mrs timberlake
Aktif Üye
mrs timberlake

Lakap : rumm:)

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 4:48 pm

dualarınız kabul oldu Sad ağlamak istiyom ya hayır justin kesin iğrenç biri ile çıkıcak !!
mrs timberlake
Aktif Üye
mrs timberlake

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:03 pm

kavgayı justin başlatmış galibe zaten belliydi sıkıldığı jess verdiği partide sevgilisinin ne kadar özel biri olduğunu söylemiş justinde dalga geçince jess artık pes etmiş heralde zavallı kadın onun yerinde olmak istemezdim garanti mila kunis veye olvia munn ile çıkıcak ufff SadSad
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:28 pm

mila kunis le çıkarsa bence sorun yok oh ne ala çok güzel bi kadın bence
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:31 pm

Jess'e üzüldüm ama yapacak bir şey yok.
Herkes kendi yoluna. hem bu dönemde sevgilisinin olmaması iyi kendini stüdyoya kapatsın.
life1907
Üye
life1907

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 3:06 pm

turuncum demiş ki:
Jess'e üzüldüm ama yapacak bir şey yok.
Herkes kendi yoluna. hem bu dönemde sevgilisinin olmaması iyi kendini stüdyoya kapatsın.
Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! 384614
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 6:25 pm

Biel'in geçen aylarda Justin için verdiği süpriz doğum günü partisinde yaşananlar olduğu tahmin ediliyor.Biel partide duygusal bir konuşma yaparken, sevgilisi kahkaha atarak ''yeah fah*şeler !'' diye bağırmıştı. ''
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:34 pm

$€ww@l demiş ki:
Biel'in geçen aylarda Justin için verdiği süpriz doğum günü partisinde yaşananlar olduğu tahmin ediliyor.Biel partide duygusal bir konuşma yaparken, sevgilisi kahkaha atarak ''yeah fah*şeler !'' diye bağırmıştı. ''
Bunu duydum ama doğru olduğunu pek sanmıyorum.
Ayrılmalarına üzüldüm. Justin kesin kendine göre bir sürtük bulup onunla sevgili olucak.
https://justintimberlake.catsboard.com
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 10:25 pm

haha o zaman umarım mila bir sürtüktür çünkü o kız gerçekten güzel Very Happy
mrs timberlake
Aktif Üye
mrs timberlake

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 7:47 pm

mila ile çıktığına dair bi haber gördüm bugün gazetede!!
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!   Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Mart 15, 2011 3:43 pm

aman tanrım büyük şok Very Happy çok mutluyum şuanda sevinçten havalara zıplıyorum ama jess se üzüldüm yazk her nekadar sevmesemde iyi bir kızdı ayrıldıklarına göre itiraf etmeliyim ki çirkin bir kız deil di ama artık hiç bir önemi yokk Very Happy

Justin Timberlake & Jessica Biel Ayrıldı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Timberlake Limps Out of Red With Jessica Biel
» justin jessica ayrıldı mı?justin rihanna mı?
» Justin Timberlake 'pops the question' to Jessica Biel
» Justin Timberlake, Jessica Biel, Trace Ayala & Joanna Garcia
» JUSTIN BIEBER, JUSTIN TIMBERLAKE’İ ÖRNEK ALIYOR