Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charlie Sheen Dizisinden Kovuldu!

YazarMesaj
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Charlie Sheen Dizisinden Kovuldu! Empty
MesajKonu: Charlie Sheen Dizisinden Kovuldu!   Charlie Sheen Dizisinden Kovuldu! Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 2:10 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Warner Bros. Television yetkilileri, 2003 yılında başlayan ülkenin en tanınmış dizisi "Two and A Half Man" dizisinde başrol oynayan 45 yaşındaki Charlie Sheen'i, sonu gelmeyen uygunsuz davranışları yüzünden diziden çıkarttı.

Charlie Sheen, kovulduğunun resmi olarak kendine basından sadece 5 dakika önce bir sms mesajıyla bildirildiğini ve bu olaya çok sinirlendiğini söyledi.'Bana bunu telefon açarak dahi bildirebilirlerdi ama bu sarı hamamböcekleri bu kadar bile dürüst değiller! 'Onlara milyarlarca dolar kazandırdım ama bana gösterdikleri saygıya bakın! Çocukça hareket ettiler!

Charlie kovulmasının son zamanlardaki skandallarıyla bir ilgisi olmadığında ısrarlı ve asıl sebebin patronlarla hiç anlaşamaması olduğunu söylüyor ve ekliyor; 'Bunlar birini kontrol edemeyince yok ederler!”

Charlie Sheen bu olayları yaşarken, biryandan da boşanmaya çalıştığı eşi Brooke Muelle ile hukuksal bir mücadele yürütüyor

Charlie Sheen Dizisinden Kovuldu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Charlie Sheen Sarhoş & Çıplak Halde Oteli Birbirine Kattı!
» Justin Timberlake, Charlie Sexton, Matt Morris and the studio incident