Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Spider Man Konuştu

YazarMesaj
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

Spider Man Konuştu Empty
MesajKonu: Spider Man Konuştu   Spider Man Konuştu Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 1:50 pm

Spider Man Konuştu Andrew-garfield-08
Bir radyo programına konuk olan yeni Spider-man Andrew Garfield Marc Webb'in yönettiği Spider-man filmindeki son durumları, film hakkındaki duygu ve düşüncelerini anlattı. O:

"Her şey çok güzel gidiyor fantastik zamanlar geçiriyorum. Gerçekten şaşırtıcı bir ekibe sahibiz bu yüzden kendimi başka bir evrende rol alıyormuşum gibi hissediyorum. Bu evren benim için sanki bir çocuğun rüyalarındaki bir şeker dükkanı gibi. Sanrım söylemeden edemeyeceğim ben gerçekten şanslı bir adamım."

Andrew'a o ilginç mavi kırmızı kostümü giymek nasıl diye sorulduğunda o "Onu giymek gerçekten tuhaf aynada yüzümü görmeyi beklerken o maskeyi görüyorum bu gerçekten garip oluyor ama bir yandan da olağanüstü hissediyorum kendimi. Gerçeği söylemek gerekirse kostümü ilk giydiğimde biraz duygulanmıştım."

Biraz The Social Network'ten bahset. Rol arkadaşlarından örneğin Justin nasıl biri?

"O gerçekten çok destekleyici, sevgi dolu biri. Bütün ekip öyle kendimizle çok gururluyuz, verdiğimiz emeğin karşılığı olarak birçok ödüle aday oluyoruz. Bu bizim çok büyük bir onur ve gurur kaynağını ifade ediyor."

Spider Man Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilk kez spears'dan konuştu
» Vanity Fair'a Konuştu
» Olaylı Klibin Yönetmeni Konuştu
» Yediği dayak için ilk kez konuştu /
» Avril Yeni Albümü Hakkında Konuştu