Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar

5 posters
YazarMesaj
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Empty
MesajKonu: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 8:02 pm

Öncelikle boşuna sevinmeyin maalesef beyefendi "hala" yeni bir albüm yapmaya hazır olmadığını söyledi ancak yine de müthiş şarkıcı yeni aktörümüz dayanamadı ve sanatçılarla işbirliği yapmaya devam ediyor. İşte bu işbirliğinin son meyvesi "Take You Down". Take You Down şarkısını bazıları Timberlake'in müzik yapmadığı için gözü dönmüş hayranlarına bir hediye olduğunu söylüyor Very Happy
Şarkı 30 Aralık'ta yayınlandı. Daha doğrusu sızdırıldı desek daha doğru olur sanırım:)

Bazı blog ve forumlarda aslında bunun yeni bir şarkı olmadığı 29 yaşındaki şarkıcının eski albümleri için hazırlanmış bir demo olduğu hakkında dedikodular dönüyor.

Timberlake son günlerde Los Angeles Times' verdiği bir demeçte hayranlarının artık müziği boşladığı için ona kızgın olduklarını söyledi. Timberlake "Onların bana neden yalnızca film çekiyorsun diye kemçirdiklerini biliyorum." diyor ve "Onlara şunu söylüyorum ben filmlerde rol almayı seviyorum ama müzik kariyerimede nankörlük ettiği farkındayım."

JT kendisinin 2006'daki gibi bir hit yapacağını hissedebildiğini ve buna hazır olduğunu düşünüyor. Ayrıca yakın bir zamanda Drake ile bir düet olabileceğini de söylüyor. Drake bir röportajında "Ben her zaman onunla çalışmak isterdim ve hayalim gerçek oluyor benim ve Justin Timberlake'in adı büyük olasılıkla bir şarkıda ortak geçecek."

Take You Down şarkısı için https://www.youtube.com/watch?v=c5xdbWZVCD8&feature=player_embedded

Şarkı hakkında düşüncelerinizi alalım.

berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 10:20 pm

Drake'le çalışma gibi bir düşüncesi olduğunu duymuştum.
Şarkı fena değil ama ben Sexy Back, WGACA, Lovestoned gibi şarkılarından aldığım zevki pek alamadım. Belki dinledikçe severim ama FS/LS'teki şarkıların hepsine duyduğum gibi aşık olmuştum. Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar 395855
https://justintimberlake.catsboard.com
mrs timberlake
Aktif Üye
mrs timberlake

Lakap : rumm:)

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 11:11 am

gerçekten müthiş bi hediye saolsun çok düşünceli ya bu adam bizle dalga mı geçiyo ya yapıcaksa adam akıllı eskisi gibi şarkı yapsın ben bu şarkıyı pek beğenmedim Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar 661733
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 1:44 pm

uyduruk olmuş biraz kalitesini düşürmüş giddikçe gözümdende düşüo
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 1:57 pm

Bence çok kötü bir şarkı değil ama ne biliyim bir şey eksik gibi.
Biraz daha keskin sesler olsaydı belki daha iyi olurdu.
Müzik çok boğuk karışık geldi bana.
Pek anlatamadım ama siz anladınız onu Very Happy
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 3:56 pm

neyseki şarkı onun deilmiş Very Happy
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 3:57 pm

JT_forever_ demiş ki:
neyseki şarkı onun deilmiş Very Happy
Ama sesi çok benziyo Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar 395855
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 7:43 pm

Gerçekten benziyormuş sesi. Justin olmadığını anlayabilen var mıydı??
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar   Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 3:51 pm

Ben anlamamıştım Very Happy

Yeni Şarkı Yeni Çalışmalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Anlamlı 9. Şarkı
» Yeni Şarkı?
» Yeni şarkı!
» Justin Madonna'ya Şarkı Yazıyor
» britney'e şarkı