Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor!

2 posters
YazarMesaj
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor! Empty
MesajKonu: Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor!   Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor! Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 4:15 pm

Justin Bieber dünyanın en beğenilen erkeklerinden biri olmasına rağmen halen kadınlarla sorunu olduğunu açıkladı.

16 yaşındaki Bieber, bir kızın bir zamanlar kızlara olan bütün hevesini kırdığını, moralini bozduğunu ancak bu kızın adını hatırlamadığını itiraf etti.

İngiliz sabah programı Daybreak’e konuşan Justin, bu bir seferlik olayın dışında hayranların ilgisine alıştığını söyledi.

Bieber, “Sabahın bu erken saatlerinde bile gelip dışarda bağırmalarını anlayamıyorum.” dedi ve ekledi: “ben birçok büyük insanlarla yolculuk yapıyorum, etrafımdaki insanlar bana çok yakın. Menajerim, herkesle o kadar yakınız ki, biz bir aile olduk. Komik olan ben iş yaptığım insanlarla değil, ailemle geziyorum.“

Sesinin değiştiği yönündeki söylentilere de cevap veren Justin, “Sesim kesinlikle değişiyor ama bana bu konuda yardımcı olan çok iyi bir ses eğitmenim var.” dedi.

turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor! Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor!   Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor! Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 5:31 pm

Değişsin bi zahmet sesi ergenlik bu boru değil[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kızlar Justin Bieber’in Moralini Bozuyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JUSTIN BIEBER, JUSTIN TIMBERLAKE’İ ÖRNEK ALIYOR
» Justin Bieber Makyajlı!
» Justin bieber & kim Kardashian
» Justin Bieber'ın Rakibi
» Justin Bieber'in Hayali