Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum!

2 posters
YazarMesaj
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum! Empty
MesajKonu: Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum!   Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum! Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 8:00 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Jay-Z
yıllar önce ağabeyini vurduğu anla ilgili ilk kez konuştu. Ünlü yıldız olayın gerçekleştiği an hayatının sona erdiğini düşündüğünü söyledi.Gerçek adı Shawn Corey Carter olan Jay-Z, Brooklyn’de zor bir ergenlik geçirirken 12 yaşında ağabeyini kokain bağımlısı ağabeyini yüzüğünü çaldığı için sinirlenerek vurduğunu söyledi.Jay-ZGuardian’a olayla ilgili verdiği demeçte şunları söyledi; "Çok sinirlenip tanıdık birilerinin evine gittim. Her yerde silah vardı. Silah bulmam zor olmadı. Olaydan sonra hayatımın sona erdiğini düşündüm. Sonsuza kadar hapishanede kalacağımı düşündüm. Küçük bir çocuktum. Dehşete düşmüştüm!"Jay-Z ağabeyiEric’in şu an temiz bir hayat yaşadığını ve o olaydan sonra ondan şikayetçi olmadığını da sözlerine ekledi.
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

MesajKonu: Geri: Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum!   Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum! Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 8:01 pm

kanye ve jay z bu piyasadan silinmeli 2 sindende nefret ediyorum kendilerini işey sanıolar ve işin kötüsü onları örnek alan bir çok kişi var Evil or Very Mad
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum!   Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum! Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 4:11 pm

gangıster misin oğlum Very Happy her önüne geleni vuruyorsun Smile

Jay-Z: Kardeşimi Vurunca Hapse Girmekten Çok Korktum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber Neredeyse Hapse Giriyordu!
» Lindsay Lohan Tekrar Hapse Giriyor!