Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''

4 posters
YazarMesaj
berfu
Admin
berfu

''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Empty
MesajKonu: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:38 pm

Dün Justin, The Social Network'teki rol arkadaşı Jesse Eisenberg ile The Early Show'a katılmıştı.
Justin kendisine sorulan ''Film bir kenara, Timberlake yeni bir albüm yapacak mı?'' sorusuna ''Bilmiyorum. Bir noktada eminim, albüm yapacağım. Açıkçası müzik yapmayı seviyorum.'' diye cevap verdi.
Kaynak:WoJ
Çeviri:JustinTimberlake.forumotion.com
https://justintimberlake.catsboard.com
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:54 pm

nasıl yani hem bilmiyorum diyor hmde yaoacağım diyor anlamadım ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' 395855
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:27 pm

Ben de anlamadım Very Happy Haberde çevirdiğim bazı yerlerde küçük hatalar olabilir ama onlar da kelime hatası falan. Albüm yapmak konusunda emin olduğu kesin =)
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:30 pm

yada lafa başlarken bazen ı dont know diyor yeri ne alakaysa sürekli o kelimeyi söylüyor Very Happy
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:01 pm

oh be
mrs timberlake
Aktif Üye
mrs timberlake

Lakap : rumm:)

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 7:31 pm

bence boşu boşuna hayale kapılmayalım bugün bi dergide okudum müzik hayatı bitirmiş tabi ne kadar doğru bilmiyecem ama bence biz yinede hayallere kapılmayalım sonra çok üzülürüz olur da albüm çıkarırsa bize süpriz olur!!
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 3:43 pm

Dergilerdeki haberler ya atmasyon oluyo ya da kendilerine göre yorumluyolar. Bunları Justin programlara çıktığında söylüyo.
Müzik hayatının bittiğine dair haberlere inanmayın. Özellikle de Türk dergi ve kanallarındakilere.
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 4:32 pm

bencede kendi ağızından çıkmadan hiçbir şeye inanmam çıkarsın yada çıkarmasın Wink
mrs timberlake
Aktif Üye
mrs timberlake

Lakap : rumm:)

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 7:33 pm

ya ne biliyim insan ister istmez inanıyo ne de olsa kötü haber ondan kaynaklanan bişey olsa gerek:)
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''   ''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.'' Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 3:54 pm

haklısın tabi benim inanmışlığım vardır yalan haberlere mesala justin ile jess ayrıldı gibi o yüzden inanmıyorum artık Very Happy

''Bir Noktada Eminim. Albüm Yapacağım.''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mr. Timberlake (Albüm)
» Justin'den Albüm Yok!!!
» En Kötü 50 Albüm ! :V
» Album Shoot
» Justified Album Cover