Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temamız Yenilendi!

+2
$€ww@l
berfu
6 posters
YazarMesaj
berfu
Admin
berfu

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 2:00 pm

Temayı isteğiniz üzerine yeniledim.
Biliyorum çok güzel olmadı. Anlaştığım kişiyle görüşemediğim için logo dışındaki değişiklikleri kendim yapmak zorunda kaldım. Ben de bu işlerde pek iyi olmadığım için ortaya güzel şeyler çıkmadı.

Değiştiremediğim şeyler de var. Forumda birçok buton ve benzeri şeyler olduğu için hepsini yenilemeye vakit bulamadım. Yavaş yavaş onları da yenilerim belki. Sonra anlaştığım şahısla görüşebilirsem daha güzel bir hale getiririz ve yenilemediğim şeyleri yenileriz.

Ayrıca seçtiğim tema Fransızca sanırım Very Happy Anlayamadığınız şeyler olursa fareyi üstüne getirin. O zaman Türkçe açıklaması çıkar =) Fransızca olan kısımları da zaman buldukça yenilemeye çalışacağım Very Happy

Son bir şey daha açıklıyım. Butonları İngilizce yaptım. Bunun sebebi Türkçe karakterleri algılamayan yazı tipi kullanmış olmam ve butonların küçük olmasını istemem. Butonlarda yazanların Türkçeleri daha uzun oluyor Very Happy Bu nedenle İngilizce yazıp butonları küçük tuttum. Daha önce Profil butonunun gözükmemesi sorununu hatırlıyorsunuzdur. O sorunu önlemek istedim =)

Kötü oldu ama umarım beğenirsiniz =)
https://justintimberlake.catsboard.com
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 3:16 pm

güzel güzel eskiden gözüm alışmıştı birden garisedim ama çabuk alıştım şimdi buna uygun avatar ve imza bulmayım Very Happy
berfu
Admin
berfu

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 3:19 pm

Very Happy
Renkler falan iyi de baştaki Home,Calendar... butonlarının rengi biraz sönük oldu. Kullandığım programdan dolayı Temamız Yenilendi! 661733 Anlaştığım kişi shop kullanıyo. O yapsaydı daha iyi olucaktı ama neyse. Görüşebildiğim bir ara yardımını istiyicem Smile
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 3:22 pm

aman boşver iyi böyle Very Happy
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 3:57 pm

ay bi tuhaf geldi gözüme siyaha alışınca
ZeLiŞ
Aktif Üye
ZeLiŞ

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 8:59 pm

turuncum demiş ki:
ay bi tuhaf geldi gözüme siyaha alışınca

ewet.ama zamanla bunada alışırız Smile
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 2:46 pm

aa bence eskidsi iyiydi sihay böyle tuhaf olmuş tabi bence ama güzel Very Happy
berfu
Admin
berfu

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 4:41 pm

Ben de seviyordum ama herkes siyah olduğu için şikayet ediyordu Very Happy Ben de değiştirmeye karar verdim. Kime sorsam değiştir diyordu.
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 4:45 pm

eskisine dönemezmiyiz tamam armamı deniliyor ne deniliyor bilmiyorum o kötüydü ama tema iyiydi Smile
berfu
Admin
berfu

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 4:57 pm

Dönmemiz için tekrar uğraşmam lazım Temamız Yenilendi! 661733
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 5:03 pm

a o zaman boşver böylede güzel Very Happy
berfu
Admin
berfu

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 5:06 pm

Herkes tema güzel de siyah bayıyor diyordu ben de renkli olsun istedim. Aslında renkler pek Justin'in tarzına uygun değil ama böyle de fena değil bence Very Happy Biraz içimiz açılsın Very Happy
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 5:10 pm

çok haklısın hayatta her zaman değişiklik yapmak gerekir Very Happy
berfu
Admin
berfu

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 5:14 pm

Sonra o anlaştığım şahısı bulabilirsem daha değişik bir şeyler yaparız Very Happy Ya aslında şimdilik böyle kalsın da yeni albüm çıktığında süper ötesi bir şey yapmaya çalışırım Very Happy Sadece kendim yaparsam pek süper ötesi olmayabilir ama bulurum birileri Very Happy
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 5:17 pm

albümü beklersen ohoo albüm çıkacağını pek sanmıyorum oyuncu olmaya karar verdi beyfendi Very Happy
berfu
Admin
berfu

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 11:38 am

Timbaland Justin'in albüm üzerinde çalıştığını söylemiş. Bir gün mutlaka çıkıcak Very Happy Yakın ya da uzak Very Happy Ayrıca Justin'in sayfasının yeni resmini gördün mü? Stüdyoda Very Happy Geç de olsa çıkıcak kesin artık. Çünkü Justin'in stüdyo resimleri çıkıyo ara sıra Smile
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:14 pm

gördüm ve inşallah diyorum çıktığı günleri de görürüz Very Happy
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

Temamız Yenilendi! Empty
MesajKonu: Geri: Temamız Yenilendi!   Temamız Yenilendi! Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 4:16 pm

çok güzel olmuş Smile

Temamız Yenilendi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Video Galerisi Yenilendi!