Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Christina Aguilera Depresyonda

5 posters
YazarMesaj
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

Christina Aguilera Depresyonda  Empty
MesajKonu: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 9:24 am

Hollyscoop adlı bir magazin sitesinin haberine göre Christina Aguilera yeni albümü Bionic'in satışlarından ve singleların liste durumlarından dolayı depresyona girdi.Son zamanlarda yakın çevresine 'Yemeden duramıyorum' dedi öğrenilen güzel şarkıcının hızlı kilo almasının nedeni olarakta depresyon durumu g...österiliyor.

Yine söylenenlere göre Christina Aguilera yakında yine hayranlarının karşısına çıkmak için kendini toparlamaya ve aldığı kilolardan kurtulmaya çalışıyormuş.Xtina belirlediği bir tarihe kadar magazinciler tarafından görüntülenmemek için ülkeyi terketmiş.Tatil olarak yansıtılan bu uzaklaşma aslında Christina Aguilera için bir kamp süreciymiş.
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:00 pm

Paylaşım için sağol Smile
Justin de böyle kötü bir albüm yapıcağına biraz daha beklesek daha iyi olur Christina Aguilera Depresyonda  395855 Ama filmlerde oynamasın artık Christina Aguilera Depresyonda  661733 Kendini tamamen albümüne vermezse güzel bir şey çıkmaz ki Christina Aguilera Depresyonda  661733
https://justintimberlake.catsboard.com
ZeLiŞ
Aktif Üye
ZeLiŞ

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:18 pm

katılıorm.justinde depresyona fln girmesn,ii bi albm çkarsn Smile
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:21 pm

Timbo'yla çalışırsa girmez depresyona Very Happy Gerçi az satsa da Justin depresyona girmez gibi geliyo bana Christina Aguilera Depresyonda  661733 Baksanıza albüm adamın umrunda mı Christina Aguilera Depresyonda  661733
ZeLiŞ
Aktif Üye
ZeLiŞ

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:23 pm

ewt.albm umrunda olsaydı touch you ıf ı could daha ii olrdu.snuçta bnce bu şarkı gelecek albümün içeriğini yansıttı Christina Aguilera Depresyonda  661733
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:30 pm

ZeLiŞ demiş ki:
bnce bu şarkı gelecek albümün içeriğini yansıttı Christina Aguilera Depresyonda  661733
Tik!
turuncum
Gelişmiş Üye
turuncum

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:20 pm

justin'in doğru düzgün bir albüm yapması için gerçekten filmlerde oynamayı bırakması gerek çünkü herkesin beklentisi çok yüksek zirvede kalmak zirveye çıkmaktan daha zor
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:59 pm

albüm çıkarması için düzgün ve acılı bir aşk yaşaması lazım bence Very Happy
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 4:24 pm

Albüm çıkarması için Timbo'yla çalışması yeter Very Happy Ayrıca Jess'i sevdiğini neden kabullenemiyorsunuz hala Very Happy
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:41 am

kabulleneme deil ya hep ole olmaz mı birisinden ayrılınca şarkılar yazılır falan hatta bi tane şarkıcı demişti ki 'keşke justinle çıksam ve tutkulu bir aşk yaşadıktan sonra beni bıraksa, albüm yapardım' demiş Very Happy
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:02 am

Tutkulu bir albüm için illa birinden ayrılmaya gerek yok bence. Ayrıca ben tutkulu değil, daha çok FS/LS tarzı bir şeyler istiyorum Very Happy Justin'in serseri hallerini özledim Rolling Eyes Very Happy
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Depresyonda    Christina Aguilera Depresyonda  Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:18 am

'missMosLey demiş ki:
Tutkulu bir albüm için illa birinden ayrılmaya gerek yok bence. Ayrıca ben tutkulu değil, daha çok FS/LS tarzı bir şeyler istiyorum Very Happy Justin'in serseri hallerini özledim Rolling Eyes Very Happy
aynene ben de özledim ayrıca artık jesse de takılmıyacağım sadece justin in yayında gördügümde bir kaç kelime söylerim o kadar ne hali var sa görsün Very Happy

Christina Aguilera Depresyonda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Christina Aguilera – Not Myself Tonight
» Christina 20 Kilo Verdi!
» T.I Feat. Christina Aguilera - Castle Walls
» Christina Eski Kocası ve Yeni Sevgilisiyle Aynı Evde!
» Christina Aguilera 1 Saatte 1 Milyon Dolar Kazandı!