Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin Hakkında Bilinmeyenler

+2
berfu
$€ww@l
6 posters
YazarMesaj
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

Justin Hakkında Bilinmeyenler  Empty
MesajKonu: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:10 pm

Justin'in Hollywood'ta 5 milyon sterlin değerinde bir dairesi var. Ayrıca evinde hayranları için kurduğu özel alanda, xBoX gibi çocukluğunda çok sevdiği eşyaları bulunuyor.

Justin annesinin bir numaralı hayranı. Dövmelerinden birinin üzerinde bir melek ve üzerinde annesinin baş harfleri var.

Justin, en büyük pop kahramanının Michael Jackson olduğunu söylüyor.

En sevdiği yiyecek salata ve patates kızartması ile yediği peynirli ve biftekli sandviç. Fakat ayrıca dondurma, çikolata ve Planet Hollywood hamburgerlerinide çok seviyor!

Coldplay, JT'nin en sevdiği İngiliz grup ve söylediğine göre araba kullanırken onların müziğini dinlediğinde, arabayı daha dikkatli sürüyormuş. "Eskiden araba kullanırken hip-hop dinlerdim, fakat bu insanı hızlandırıyor. Coldplay sayesinde hız limitimi daha rahat koruyabiliyorum." diyor Justin.

Justin, yakın bir zamanda sporun her türlüsüne bayıldığını söylemişti. Fakat içlerinde en sevdiği basketbolmuş, LA Lakers takımını tutuyor. benim gibi

Justin, Nsync'deyken ucundan bir ısırık aldığı düşünülen bir tost, internetteki bir sitede açık arttırma ile satışa çıkarıldı. Ama ne yazık ki, bir süre sonra bu tostu Justin'in ısırmadığı anlaşıldı.

Justin, büyük bir pop yıldızı olabilir ama hala köpekbalıklarından ve yılanlardan çok korkuyor. Hatta, 2001 MTV Video Music Ödülleri töreninde Britney'i elinde yılanla görünce ona zarar gelicek diye yüreğinin ağzına geldiğini ve o asla bunu yapamayacağını söylüyor.

Pop prensi, küçükken taze fasulyenin içerisine ketçap dökermiş!

11 yaşındayken Britney Spears'ında katıldığı Star Search yarışmasına katıldı. Fakat birinciliği, Broadway şarkısı söyleyen bir kıza kaptırdılar

çoğunu bilioruz ama ben genede paylaşıyım dedim
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 10:30 pm

Taze fasulyenin içine ketçap mı Very Happy
Bu tost olayını kırk bin kere paylaştılar Very Happy
Sağol Wink
https://justintimberlake.catsboard.com
radon
Aktif Üye
radon

Lakap : ess..

MesajKonu: Geri: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 5:42 pm

saol şewwal Very Happy
Just_iNn
Gelişmiş Üye
Just_iNn

MesajKonu: Geri: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 6:30 pm

AYnen taze fasulye içine ketçap denemeliyim Very Happy
Sağol bu arada
http://twitter.com/Just_iNn
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 6:32 pm

Iyy iğrenç Very Happy Asla denemem Very Happy
https://justintimberlake.catsboard.com
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:05 pm

harbi ya tuzlu tatlı böhhö Very Happy Embarassed
brc_jt
Üye
brc_jt

MesajKonu: Geri: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:54 pm

Justin annesinin bir numaralı hayranı. Dövmelerinden birinin üzerinde bir melek ve üzerinde annesinin baş harfleri var.
vefalı çocuk Very Happy
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Justin Hakkında Bilinmeyenler    Justin Hakkında Bilinmeyenler  Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 11:20 am

bunu biliyoruz burcucum hatta ben söylemiştim sana Very Happy

Justin Hakkında Bilinmeyenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Hakkında
» Justın hakkında .....
» Rihanna İle Justin Hakkında..
» Ünlülerin Justin Hakkında Söyledikleri
» JUSTIN BIEBER, JUSTIN TIMBERLAKE’İ ÖRNEK ALIYOR