Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dolly Magazin [Şubat 2003]

+2
berfu
miss_timberlake
6 posters
YazarMesaj
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

Dolly Magazin [Şubat 2003] Empty
MesajKonu: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 1:11 pm

Beverly Hills Hotel’inin birkaç adım dışarısında oturuyordum. Ropörtajım için zili çalmayı deniyordum. Justin’le ropörtaj yapacağım için gergin değildim ama Britney’le ayrılığı üzerine soru sormamam için çok fazla uyarıldım. Ama sormak zorundaydım çünkü sen dünyada hala bunu dinlemekten hoşlanıyorsun ve hala bilmeyi istiyorsun. Bugün burada olmamın nedeni Justin’in müziği hakkında konuşmak istemesi. Ama ben hala konuyu Britney’e getirmeyi düşünüyordum ve onun beni tutup dışarı atmaması için bir yol bulmaya çalışıyordum.

Uykulu görünen şarkıcı kapıya yalın ayak geldi. Seksi görünüyordu ve beklediğimden daha iyi bir görüntüsü vardı.

Justin alışveriş yapmaktan nefret ettiğini söylüyordu. Ama şanslı olmalı ki onun için alışveriş yapan biri var. Annesi son günlerde onun evi için 300.000 dolar harcamış.

“Dürüstçe söylemeliyim ki, bekar bir yaşamın benim için avantajları var.Evimi kendi istediğim gibi dekore edebilirim. Evim benim evim olur. Bu ilginç bir şey. Kalbinin kırık olması sana acı veriyorsa, sığınacak biryer ararsın.”

“Bu ayrılık konusuna gizli gizli girmeye çabalıyordum, ama sen ondan bahsediyorsun Justin!” dedim ona..

“Oh, bundan söz edilceğini biliyordum bu nedenle onunla alakalı şeyler söylemeyi düşündüm.Burada söyleyemeyeceğim şeyler var, konuşmaya devam etsekte söylemeyeceğim.” diye cevap veriyor Justin.

Ayrılık Hakkında Herşey

Justin, Britney hakkında konuşmaya başladığı zaman çok fazla “ums” demeye başladı. Kesinlikle kelimelerini seçerek konuşuyordu ama her soruya cevap verdiğini yada basın için kafasından hikayeler oluşturduğunu düşünme.

Dolly : Bu ayrılık albümüne malzeme oldu mu ?
Justin : Um, dürüst olmalıyım ki bu albüm saat düzeneği gibiydi. Çünkü son 6 aydır aklımda kişisel deneyimlerim hakkında yazacağım çok fazla şey vardı. Bunlar ayrılıktan sonra iyileşmemi sağladı, hislerime açıklık getirdi ve hüznümü sona erdirmemi sağladı.

Dolly : O zaman ne oldu ?
Justin : Um, birçok insan bana gerçekten Britney ve benim aramda ne geçtiğini soruyorlar. Bunu söyleyeceğim, umm… Bekar olduğumdan beri doğru olmayan hikayeler öne atıldı.Yeni bir kız arkadaşım olduğu söylendi. Özel olarak tüm söyleyeceğim şey şu, niçin ayrıldığımızı Britney biliyor. Gerçekten başka hiçbirşey söylemek istemiyorum. Kendi işimi bu dünyanın dışına koyuyorum. Bence Britney harika bir insan ve ben hala onu seviyorum.O muhteşem biri, ama niçin olduğunu o biliyor.

Dolly : Onu en son ne zaman gördün ?
Justin : Onu geçen gece gördüm, yalan söylememe gerek yok. Ama biz o zamandan beri zaten telefonda konuşuyoruz ve Britney onu sevdiğimi biliyor. Onun ailesi, annesi, abisi, kız kardeşi ve babası bana her zaman cana yakın davrandılar. Britney her zaman ailemin bir parçası olacak ve annemde aynı şekilde bunu söylüyor. Bu yalnızlık biraz kişisel ve hemde onunla alakalı şeyler zor.

Dolly : Tekrar birlikte olacağınızı hiç hayal ettin mi ?
Justin : Gelecek hakkında bir fikrim yok. Tüm bildiğim şimdi olduğum yer. Britney harika, harika bir insan. Ama benim problemlerim var, onun problemleri var, hangi insanın problemi yoktur ki ? Ama Britney olanları biliyor. Eğer aramızda olanlar hakkında kafasının karışık olduğunu söylerse, bunun doğru olduğunu söyleyemem.

Dolly : Bu ayrılık işinden kaytarmanı sağladı mı ?
Justin : Hayır. Çalışmak her zaman bizi oyalar. Birini çok fazla umursuyorsan, daha sonra planlarını ona göre ayarlayacağına inanıyorum.Kariyerinde rahat bir noktadaysan ve eğer istersen bu kişiye ayıracağın zamanı yaratabilirsin.

Dolly : Aşk hakkında daha fazla olumsuz şeye mi sahipsin şimdi ?
Justin : Bilirsin, ben sadık biriyimdir. Onu bitirdiğim zaman gerçekten bitirmişimdir. Ama eğer birşeye inanmazsam, gerçekten inanmıyorumdur. İnsanların kendi yıldızlarını değiştirebileceklerine inanıyorum. Belki Britney ve aramda meydana gelende budur. Bu olayı 180 derece döndürür ve iyi olmanı sağlar. Her zaman romantik biriydim… Aşka inanıyorum ve her zaman inanacağım. Aklındakiyle günden güne ilerlersin. En köyü şey dikkatsizce bir karar alırsın ve bir başka karar daha alırsın ve dünyada kendi önünü kesmeye başlarsın.

Dolly : Bu üzücü, sen çok fazla aşık görünüyorsun.
Justin : Britney’in bana olan aşkından hiç şüphe duymadım yada birlikteyken beni sevdiğinden… Sanırım eski bir bedene sahibim çünkü o zaman hazırdım. Şimdiyse evlenmeye hazır değilim ama bununla ilgili şeylerde ne yapacağımı biliyorum. Bence gerçek olmayan bir şeyin farkına varmak benim için zordu.

Harika! Hatta şimdi olanlar hakkında daha meraklıyım. Dedikodu dergilerini okuyorum ve Justin’in kırık kalbini tamir etmesiyle ilgili iyi bir etki bırakmıyordu. Ayrılıktan sonra gece klüplerinde görüntülenmişti ve arkasındaki dansçılardan Jenna Dewan ile takılıyordu. Bu yüzden Justin’in kötü bir adam olduğunu düşünüyordum. Ama gördüm ki o Britney hakkında konuşurken çok ciddi oluyor, asla dalga geçmiyor.Bu hikayeyi daha çok hissetmeme neden oldu.

Müzikten Ne Haber ?

Eğer Celebrity albümü kirli pop ise, Justified daha kirli. Ama sorun şu ki Justin bir R&B, hiphop çocuğu. Onun yeni keşfettiği bir tarz olduğunu söyleyenler sahte haber yapıyorlardır.

“Gerçekte Marvin Gay, Al Green, Stevie Wonder ve Donny Hathaway’le büyümüş olan insanlara özeniyorsun.” diyor Justin. Onun favori albümü Michael Jackson’ın Off The Wall. ”Michael’ın tamamen prova yapmamış bir zamanıydı. Bu albümde sadece onun sesini duyarsın, kim olduğunu araştırıyordur.”

Ve Justin fanları sonunda Justin’in kim olduğunu araştırma şansını yakaladı, Nsync’siz Justin’i. Justin bir hit çıkarma hakkında telaşlı değil.

“Bir zaman olarak 2002’nin yazına dönüp baktığımda, sadece kendime ait bir şey yarattım. Bu albümde, hayatımın ilk zamanındaki tamamen benim. İyi bir pop yapmaya ihtiyacım olduğunu düşünmedim. Güçlü bir aşk şarkısı yazmak hakkında endişem olmadı. Bu hayatımın yeni bir dönemi. Bu sadece benim.” diyor Justin.

Albümdeki bir şarkı , adı Cry Me A River, prodüktörlüğünü Timbaland’i yaptığı bir şarkı. Sözleri : You were my sun / you were my earth / you took a chance / made other plans..some other guy / now it’s your turn to cry….(Sen benim dünyamdın / Sen benim güneşimdin / bir şans elde etmek istedin / planlar yaptın /.... başka bir erkekle / şimdi ağlamak için senin sıran..) Hmm, albümündeki tüm şarkıları Justin yazdı ve bu şarkı ağır duygularla uğraştığını gösteriyor.

Magazinler Britney’in yada Justin’in birbirlerini aldattığını söylüyorlar, Britney’in aynı zamanda Wade Rabson ile beraber olduğunu söylüyorlar. Hala bir sonuca ulaşamıyoruz ama bu şarkı bunu düşündürüyor.

Nsync’nin Sonu Mu ?

Justin solo kariyerine başlamaya karar verdiği zaman, o oturmuş ve diğer Nsync elemanlarıyla konuşmuş. Diğer erkek gruplarında olduğu gibi hiçbiri yüksek bir egoya sahip olmamışlar. ”Hepsi destekleyiciydi.Onl ar “bunun için ilerle!” dediler.”

“Bana göre, bu albüm hayatımın fırsatıydı. Eğer bunu şimdi yapmasaydım, ne zaman yapıcaktım ? Düşündüm ki, “10 yıl sonra keşke deneseydim ve sadece ne olucağını izleseydim” demek istemiyordum."

Gerçekten Janet Jackson’ı Öptü Mü ?

Çabuk bir şekilde, “Bu sorulara cevap vermek istemiyorum.” dedi.

Justin beklediğimden daha fazla özel hayatını konuşmuştu. Ve bu noktada onu zorlamak kötü bir fikirdi.

“Burada yedekte kimi tuttuğum konusunda çok fazla spekülasyon var ve bundan hoşlanmıyorum.Birlikte takıldığım kimsenin yada arkadaşlarımdan birinin bana böyle hissetmesini istemiyorum.”

Aslında Kötü Çocuk

Günün sonlarında Justin tüm bad boy’ların sahip olduğu motorsikletiyle kameralara poz veriyor. ”Motorsikletimi ailem için aldım. Annem babamdan daha çok biniyor. Babam onu gerçekten kullanamıyor, o motorlardan korkuyor. Ama annem gözüpek biri."

“Harley’imle arkadaşımın kutlamasına gidiyordum, hızım 85’ti. Eğer hızlı sürmezsen, trafikten kurtulamazsın. Polis beni durdurdu. İçkili olduğumu sandı, motorumdan aşağı indirdi ve beni yüzüne doğru döndürdü.” Gerçekten?!Sadece Burger King’te soğan yedim.” dedim.Eğer içkili olsaydım, motoru kullanmazdım.”

Gerçek İtiraflar

Justin ve en yakın arkadaşı Trace ile oturuyordum, onlar astroloji hakkında konuşmaya başladılar. Buradan Justin’in astrolojiyle ilgilendiğini anladım. Justin bir kova burcu ve geçenlerde hayatında olan kötü şeyler için kendisini çılgınca şeyler yapmasından koruması gerektiğini okuduğunu ve ardından bir yay burcu tarafından aleve verildiğini söyledi.(Britney’in burcu yay)

Daha sonra konuşma Sex And The City’e uzandı. Oradaki aldatmalardan söz edilirken, Justin birden bire boğazını temizledi ve özür dileyerek kalkıp bir bardak su içti. Geri döndüğü zaman hayatına yeni bir kız arkadaş istediğinden emin olmadığını söyledi. Eğer ilişkilerde tutkunun silinip gitmesi yada yaşlandıkça aşkın değiştiğini görmesi onun şaşkına çeviriyormuş.

Onun Küçük Gizli Sırrı

Biz hala Britney ve Justin’in neden ayrıldığını bilmiyoruz, gerçekten bilmeyi isteyip istemediğimizide artık bilmiyorum. Justin, hala bize gizli bir sır veriyor : “7 saniye.Oreo bisküviyi mükemmel yapmak için sütün içine bandıracağın süre bu kadar.” Tatlı Justin.!
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 2:50 pm

Paylaşım için sağol. Bence onu hala seviyorum demesi çok aptalca Very Happy
https://justintimberlake.catsboard.com
$€ww@l
Gelişmiş Üye
$€ww@l

Lakap : şewwo

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 9:06 pm

o zaman kafası karışıktır ondan şimdi sorsalar aman banane diyebilir Very Happy
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 11:25 pm

Kesinlikle öyle der Laughing
brc_jt
Üye
brc_jt

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:18 pm

hehe güzelmiş pi saol Very Happy
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:37 pm

önmsiz Very Happy
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:32 am

Bunu nerden almıştın sen? Şu emo sayfa yine bizden çalmış heralde bunu.
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:35 am

onlarda fazla oldu ama ya çalıyorlar resmen Mad
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:47 am

Diğer röportajı da çalmışlar. Ya üye olanlar kendini aktif edemese ben etsem olay çözülcek de yetkinforumda öyle bir özellik var mı bilmiyorum Dolly Magazin [Şubat 2003] 395855 Yok sanırım Dolly Magazin [Şubat 2003] 661733
miss_timberlake
Moderatör
miss_timberlake

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:47 pm

off onlarda çok oldu artık ama :!
berfu
Admin
berfu

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:37 pm

Kaynak belirticeklermiş öyle dediler. Umarım belirtirler.
Ayrıca artık aktivasyonu sadece ben yapabiliyorum. Tanıdıklarınızdan üye olursa kim olduğunu söyleyin aktif yaparım. Güvenilir bulmadığım kişileri aktif yapmıyıcam.
radon
Aktif Üye
radon

Lakap : ess..

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:48 pm

güzel fikir Smile
JT_forever_
Gelişmiş Üye
JT_forever_

MesajKonu: Geri: Dolly Magazin [Şubat 2003]   Dolly Magazin [Şubat 2003] Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:49 pm

bencede emeklerimizi çalıyorlar Evil or Very Mad

Dolly Magazin [Şubat 2003]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OK! MAgazin ve US Weekly Cover
» 2007-23 Şubat - Tampa
»  a Beverly Hills-16 şubat
»  Beverly Hills'te Alışveriş Yapıyor (Şubat 12 2008
» Snl (2003)